PWR221T-30-30R0J
MFR.Part #
PWR221T-30-30R0J
JLCPCB Part #
C1424860
Package
TO-220-2
Description
-50℃~+150℃ 30W 30Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS