PWR220T-35-R270F
MFR.Part #
PWR220T-35-R270F
JLCPCB Part #
C1365768
Package
TO-220-2
Description
-55℃~+155℃ 270mΩ 35W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS