PWR220T-35-R150F
MFR.Part #
PWR220T-35-R150F
JLCPCB Part #
C1441492
Description
-55℃~+155℃ 150mΩ 35W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS