PWR220T-35-62R0J
MFR.Part #
PWR220T-35-62R0J
JLCPCB Part #
C1369026
Description
-55℃~+155℃ 35W 62Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS