PWR220T-35-3R00F
MFR.Part #
PWR220T-35-3R00F
JLCPCB Part #
C1441494
Package
TO-220-2
Description
-55℃~+155℃ 35W 3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS