PWR220T-35-30R0J
MFR.Part #
PWR220T-35-30R0J
JLCPCB Part #
C1436856
Package
TO-220-2
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 35W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS