PWR220T-35-2501F
MFR.Part #
PWR220T-35-2501F
JLCPCB Part #
C1440975
Description
-55℃~+155℃ 2.5kΩ 35W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS