PWR220T-20-R200J
MFR.Part #
PWR220T-20-R200J
JLCPCB Part #
C1441027
Description
-55℃~+155℃ 200mΩ 20W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS