PWR220T-20-R050J
MFR.Part #
PWR220T-20-R050J
JLCPCB Part #
C1440939
Description
-55℃~+155℃ 20W 50mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS