PWR220T-20-R020J
MFR.Part #
PWR220T-20-R020J
JLCPCB Part #
C1369015
Description
-55℃~+155℃ 20MΩ 20W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS