PWR220T-20-8R20F
MFR.Part #
PWR220T-20-8R20F
JLCPCB Part #
C1440942
Description
-55℃~+155℃ 20W 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS