PWR220T-20-7R50F
MFR.Part #
PWR220T-20-7R50F
JLCPCB Part #
C1525809
Description
-55℃~+155℃ 20W 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS