PWR220T-20-40R0F
MFR.Part #
PWR220T-20-40R0F
JLCPCB Part #
C1440917
Description
-55℃~+155℃ 20W 40Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS