PWR220T-20-3302F
MFR.Part #
PWR220T-20-3302F
JLCPCB Part #
C1440926
Description
-55℃~+155℃ 20W 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS