PWR220T-20-3300J
MFR.Part #
PWR220T-20-3300J
JLCPCB Part #
C1437407
Description
-55℃~+155℃ 20W 330Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS