PWR220T-20-2400J
MFR.Part #
PWR220T-20-2400J
JLCPCB Part #
C1436647
Description
-55℃~+155℃ 20W 240Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS