PWR163S-25-2501FE
MFR.Part #
PWR163S-25-2501FE
JLCPCB Part #
C7030180
Package
DPAK
Description
-55℃~+155℃ 2.5kΩ 25W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS