PWR163S-25-1002J
MFR.Part #
PWR163S-25-1002J
JLCPCB Part #
C1356610
Package
D2PAK
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 25W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS