PWR163S-25-1001F
MFR.Part #
PWR163S-25-1001F
JLCPCB Part #
C4052605
Package
DPAK
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 25W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS