PV37W203C01B00
MFR.Part #
PV37W203C01B00
JLCPCB Part #
C7030028
Package
Plugin-3P,6.4x4mm
Description
12 20kΩ 250mW ±10% ±150ppm/℃ Plugin-3P,6.4x4mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS