PV12P205A01B00
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PV12P205A01B00
JLCPCB Part #
C5847946
Package
Plugin
Description
2MΩ 4 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS