PTVS10-170C-TH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PTVS10-170C-TH
JLCPCB Part #
C1668131
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100pF 10kA@8/20us 10uA 170V 200V 260V Bidirectional IEC 61000-4-5 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS