PTVS10-086C-M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PTVS10-086C-M
JLCPCB Part #
C1976571
Package
SMD
Description
-55℃~+125℃ 101V 10kA@8/20us 10uA 157V 5nF 86V IEC 61000-4-5 TVS SMD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS