PTV09A-4225F-B502
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PTV09A-4225F-B502
JLCPCB Part #
C6364899
Package
Plugin
Description
1 20V 50mW 5kΩ ±20% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS