PTV09A-4015F-B503
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PTV09A-4015F-B503
JLCPCB Part #
C5710904
Package
Plugin
Description
1 20V 50kΩ 50mW ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS