PM3316-680M-RC
MFR.Part #
PM3316-680M-RC
JLCPCB Part #
C1329573
Package
SMD,10x12.7mm
Description
1.2A 1.4A 240mΩ 68uH ±20% SMD,10x12.7mm Power Inductors ROHS