PM32-330M-RC
MFR.Part #
PM32-330M-RC
JLCPCB Part #
C2050278
Package
SMD,2.8x3mm
Description
33uH 420mA 500mA 850mΩ ±20% SMD,2.8x3mm Power Inductors ROHS