PM104SH-330-RC
MFR.Part #
PM104SH-330-RC
JLCPCB Part #
C6357978
Package
SMD,10x10mm
Description
1.8A 1.8A 33uH 86mΩ ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS