4310H-104-471/102L
MFR.Part #
4310H-104-471/102L
JLCPCB Part #
C1360899
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 16 300mW 470Ω、1kΩ ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS