PM0402-15NJ
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM0402-15NJ
JLCPCB Part #
C19471295
Package
0402
Description
10@100MHz 15nH 250mA 550mΩ ±5% 0402 Inductors (SMD)