MH2029-101Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MH2029-101Y
JLCPCB Part #
C1533840
Package
0805
Description
1 100mΩ 100Ω@100MHz 2A ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS