MG1608-800Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MG1608-800Y
JLCPCB Part #
C139461
Package
0603
Description
1 300mA 300mΩ 80Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS