MF-SM050/60-2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MF-SM050/60-2
JLCPCB Part #
C3760688
Package
SMD,7.3x5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.4Ω 1A 2.5s 350mΩ 40A 500mA 60V SMD,7.3x5.4mm Resettable Fuses ROHS