MF-RHT1100-0-14
MFR.Part #
MF-RHT1100-0-14
JLCPCB Part #
C3762469
Description
-40℃~+125℃ 100A 11A 13mΩ 16V 20A 5.5W 5.5mΩ 55s 插件 Resettable Fuses ROHS