LPA0618-250KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
LPA0618-250KL
JLCPCB Part #
C1333652
Package
Plugin,D6xL18mm
Description
1.2A 150mΩ 25uH ±10% 插件,D6xL18mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS