FW50A5R10JA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
FW50A5R10JA
JLCPCB Part #
C1785449
Package
Plugin,D7.5xL18mm
Description
5.1Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL18mm Through Hole Resistors ROHS