CRT1206-BY-1003ELF
MFR.Part #
CRT1206-BY-1003ELF
JLCPCB Part #
C2073424
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS