CRT0805-FY-6810ELF
MFR.Part #
CRT0805-FY-6810ELF
JLCPCB Part #
C6538269
Description
-55℃~+155℃ 125mW 681Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS