CRT0805-FV-2372ELF
MFR.Part #
CRT0805-FV-2372ELF
JLCPCB Part #
C4118801
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS