CRT0805-FV-1800ELF
MFR.Part #
CRT0805-FV-1800ELF
JLCPCB Part #
C4220345
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180Ω Thin Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS