CRT0805-CY-4222ELF
MFR.Part #
CRT0805-CY-4222ELF
JLCPCB Part #
C5972966
Description
-55℃~+155℃ 125mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS