CRT0805-CX-2611ELF
MFR.Part #
CRT0805-CX-2611ELF
JLCPCB Part #
C4321771
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.61kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS