CRT0805-CX-1600ELF
MFR.Part #
CRT0805-CX-1600ELF
JLCPCB Part #
C1711946
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 160Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS