CRT0805-BY-3002ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-3002ELF
JLCPCB Part #
C1694015
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 30kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS