CRT0805-BY-2373ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-2373ELF
JLCPCB Part #
C4338684
Description
-55℃~+155℃ 125mW 237kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS