CRT0805-BY-1210ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRT0805-BY-1210ELF
JLCPCB Part #
C4271516
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS