CRT0805-BY-1153ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-1153ELF
JLCPCB Part #
C2148442
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS