CRT0805-BX-4532ELF
MFR.Part #
CRT0805-BX-4532ELF
JLCPCB Part #
C6490177
Description
-55℃~+155℃ 125mW 45.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS