CRT0805-BX-4421ELF
MFR.Part #
CRT0805-BX-4421ELF
JLCPCB Part #
C1720181
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS