CRT0805-BX-1002ELF
MFR.Part #
CRT0805-BX-1002ELF
JLCPCB Part #
C4250954
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS